- Energie-rating: Energiecertificaat in proces
- Privé-parkeerplaats
- Uitstekende staat
- Opslagruimte
- Private garden
- goede situatie
- ingerichte keuken
- luxe keuken
- Solarium
- Tuin
- Balkon
- Haard
- Airconditioning
- Carport
- Fantastisch uitzicht
- Prive zwembad
- Uit parkeren op straat
- Dicht bij voorzieningen
- Uitzicht op de bergen
- Außendusche
- In loop kasten
- Volledig betegelde plot
We zijn verheugd deze prachtige vrijstaande villa te presenteren, gelegen op slechts 5 minuten lopen van het centrum van de stad Ciudad Quesada.
De villa ligt op een ruim perceel op het zuiden en heeft een privé-buitenzwembad, parkeergelegenheid op straat met carport, berging, buitendouche en veel zitplaatsen en ligstoelen.
Het hoofdhuis zelf is gelijkvloers en bestaat uit een prachtig gebogen terras dat is voorzien van glas voor de winter, een zonnige woonkamer met open haard, moderne open keuken met ontbijtbar, hoofdslaapkamer met en-suite badkamer, nog een tweepersoonsslaapkamer en een familiebadkamer. Er is ook een wasruimte die toegankelijk is vanuit de grote badkamer met toegang tot de patio.
Boven is er een solarium met een prachtig uitzicht op de meren La Mata en Torrevieja en een apart gastenverblijf. Hier heb je twee grote slaapkamers en een badkamer, perfect voor een bezoek aan familie en vrienden.
Neem vandaag nog contact met ons op en mis deze kans niet!
Wisselkoers Berekening
- Britse Pond: 295.776 GBP
- Russische Roebel: 0 RUB
- Zwitserse frank: 330.888 CHF
- Zlotowka: 340.000 PLN
- Chinese renminbi: 2.584.170 CNY
- US Dollar: 366.690 USD