- Energie-rating: Energiecertificaat in proces
- Solarium
- Tuin
- Airconditioning
- Fantastisch uitzicht
- Volledig vernieuwd
- Prive zwembad
- Uit parkeren op straat
- Kelder
- Uitzicht op de bergen
- In loop kasten
- Privé-parkeerplaats
- Uitstekende staat
- Private garden
- Gecentraliseerde airconditioning
- perfecte staat
- goede situatie
- ingerichte keuken
- luxe keuken
Prachtige villa's in Atalayas, Rojales, zeer dicht bij alle noodzakelijke diensten zoals bars, restaurants, winkels, supermarkten, apotheken en nog veel meer.
De villa's hebben een ruime en lichte woonkamer, een open keuken, 3 tweepersoons slaapkamers en 3 badkamers. De huizen hebben een optioneel solarium en een optionele kelder.
Buiten vinden we een prachtig privézwembad waar u kunt genieten van de zonnige en lange zomerdagen of de milde en aangename winters van het gebied.
Het heeft ook een barbecueplek waar u aangename momenten kunt doorbrengen.
De huizen liggen op 10 minuten rijden van de prachtige stranden van Guardamar del Segura en op 30 minuten rijden van de luchthaven van Alicante.
Neem contact met ons op om deze prachtige villa's met ons te bezoeken en de verschillende beschikbare opties te bekijken.
Wisselkoers Berekening
- Britse Pond: 349.649 GBP
- Russische Roebel: 0 RUB
- Zwitserse frank: 391.959 CHF
- Zlotowka: 405.000 PLN
- Chinese renminbi: 3.117.933 CNY
- US Dollar: 426.830 USD