- Energie-rating: Energiecertificaat in proces
- goede situatie
- ingerichte keuken
- Solarium
- Balkon
- Fantastisch uitzicht
- Uit parkeren op straat
- Dicht bij voorzieningen
- Uitzicht op de bergen
- In loop kasten
- Volledig betegelde plot
- Privé-parkeerplaats
- Uitstekende staat
- Dicht bij de golfbaan
- Opslagruimte
- Private garden
- Parking
Met genoegen presenteren wij deze charmante vrijstaande villa in de buurt van de golfbaan La Marquesa in Ciudad Quesada, Rojales. Hier vindt u een verscheidenheid aan diensten, waaronder bars, restaurants, banken, een supermarkt en meer.
Deze villa op het zuiden heeft een mooi betegeld perceel met ruimte voor het parkeren van een auto op straat. Er is een buitenkast en een fijne zithoek. Het terras op het zuiden leidt naar het huis en ook naar het zonnige solarium vanwaar u uitzicht heeft op de omgeving.
Binnen in het pand vindt u een mooie en lichte woonkamer met een nieuw ingerichte keuken en een ontbijtbar. Er zijn twee slaapkamers en een gerenoveerde familiebadkamer. Ook is de gehele woning recentelijk geschilderd.
Neem vandaag nog contact met ons op om uw bezoek te plannen!
Wisselkoers Berekening
- Britse Pond: 118.310 GBP
- Russische Roebel: 0 RUB
- Zwitserse frank: 132.355 CHF
- Zlotowka: 136.000 PLN
- Chinese renminbi: 1.033.668 CNY
- US Dollar: 146.676 USD